X
تبلیغات
رایتل
جمعه 20 خرداد‌ماه سال 1384راه شمائید و رونده شما ،و آنگاه که یکی از شما از پای می افتد، افتادنش زنهاری است از برای آنها که از پشت سر می آیند ، تا پایشان به سنگ نگیرد .

                                                                                  جبران خلیل جبران                

  
                                                       

 عقاب راز طول عمر را از کلاغ پرسید

کلاغ گفت : نباید بلند پرواز باشی ، نباید گوشت تازه بخوری، باید از لاشه های سرد کنار چشمه تغذیه کنی و به سنگ اندازی کودکان اعتنائی ناشته باشی.

 عقاب گفت: عمردراز از آن خودت
و پرواز کرد ورفت


آری این خاصیت مــردار است

عمر مردارخواران بسیار است

 


آقای هاشمی در جمع وعاظ تهران در مورد کاندیدا شدنش حرفهای جدیدی زده است ، بخوانید ! .بعد از راه افتادن کارناوال حامیان هاشمی ،دختران و پسران اسکیت باز هم به راه افتادند .جالب است ستاد ایشان تکذیب می کند.انتقادات کاندیداها ،به سیاستهای دولتهای قبلی ، صدای هاشمی را هم در آورد .او گفت همه این آقایان در آن زمان خود از صاحب منصبان و مدیران همان دستگاههائی بوده اند که اکنون منتقدان شده اند.

کرباسچی در مطلبی هم هاشمی را نابغه توصیف کرده است .اما نگفته این نابغه چرا وقتی آن بلا را به سر او آوردند و زندانی و محاکمه اش کردند برایش کاری نکرد .

سال 78بعد از حوادث کوی دانشگاه عده ای از فرماندهان سپاه در اقدامی بی سابقه  نامه ای  به خاتمی نوشتند. یکی از امضاء کنندگان آن آقای قالیباف بود .متن آنرا اینجا بخوانید .

در انتها آنکه اکبر گنجی  گم شده است.