پنج‌شنبه 23 اسفند‌ماه سال 1386

امروز صبح تو مسیر اداره با اخبار انتخاباتی رادیو و واکنش منفی خانم همسر به این گونه نمایش های به اصطلاح مسخره اینها( عبارتی که اشاره به حاکمان نظام می کند) بحث داغ و شیرین انتخابات همانند سردی تنور آن در گرفت.

هر چند تا اون موقع من موضع خودم را اعلام نکرده بودم ایشان همچنان تمام ارکان نظام را مورد هجمه قرار داد.من نه از سر موضع مخالف بلکه بعد از کلی کلنجاررفتن این چند وقت و خواندن و مباحثه با این و آن گفتم باید فردا رای بدهیم!!

او که تا لحظه پیاده شدن هم تصور می کرد که من مثل همیشه موضوع را شوخی بیان می کنم ،جدی بودن اعلام حضورم را برای رای دادن و ترغیب او به شرکت در انتخابات را باور نداشت.

اما قصد دارم فردا رای بدهم آن هم به ائتلاف اصلاح طلبان، چون اوضاع را خراب  و احوال خراب است و نباید بگذاریم از این ویرانه تر شود. می دانم احمد جنتی صندوق رای مرا برای رسیدن آقای .. باطل خواهد کرد و صد تا مثل تاجزاده هم شکایتشان به جائی نخواهد رسید.

وقتی رفتار مشمئز کننده خبر 20:30و مانور بسیار مبنی بر رد حمایت هنرمندان از حمایت از اصلاح طلبان را می دیدم بر تصمیم خود مصر شدم . واقعا" این همه حمایت نشانه شکست اینها نیست گوئی خود به این موضوع واقفند.

اگر مجلس هشتم تو مشت دولت بود و دیروز رهبر معظم اعلام کرد کسانی را به مجلس بفرستید تا راه دولت را هموار کند ، یعنی از یکی هم بی بخار تر باشد و همین چند تا مصوبه ای که برای تغییر ساعت و بودجه ارائه داد هم نداشته باشد حکایت از مجلسی است که قرار است در ته امور باشد. وقتی امکان حضور دو میلیون رای دهنده در تهران هست ، حداد عادل با سیصد هزار رای نفر اول تهران میشه کی تقصیر داره ، همانها که نیامدند.

پس تصمیم بگیرید که فردا به لیست ائتلاف اصلاح طلبان با تمام بی مهره بودنش رای بدهید باور کنید از مجلسی که قراره روح اله حسینیان و علی فلاحیان در آن حضور داشته باشد قانون مافیا برای ترور و قتلهای زنجیره ای در خواهد آمد.