X
تبلیغات
رایتل
یکشنبه 20 فروردین‌ماه سال 1385

دیشب رفتیم سینما و فیلم« زیر درخت هلو» ساخته ایرج طهماسب را تماشا کردیم. فیلمی کمدی و خانوادگی با بازی زیبای حمید جبلی که یک ساعت و نیم شما را می خنداند. طبق روال معمول فاطمه معتمد آریا و خود ایرج طهماسب هم در این فیلم بازی می کنند.

«زیر درخت هلو» قصه خانواده ای است که نسل در نسل لحظه مرگ خود را خواب می بینند و با مقدمه ای از قبل ، زیر درخت هلو می خوابند تا اجلشان برسد. این حاشیه داستان است و اصل قصه ، طبق معمول فیلمهای ایرانی بحث ازدواج و زن گرفتن است که حمید جبلی با بازی خود لحظات خنده آوری را ایجاد می کند.

اگر دوست دارید دقایقی از فکر مشکلات  خود خلاص شوید و اگر!!‌ نسبت به بازیگرهای این فیلم حساسیت ندارید ، این فیلم را ببینید. و اگر علاقمندید که سینما رفتنتان ، کم هزینه تر تمام شود(که حتما" علاقمندید) روز های شنبه به سینما بروید(مثل ما) چون روزهای شنبه قیمت بلیط سینماها ، نیم بهاست .

********

حالا که صحبت از فیلم و سینما شد ، خوب است بگویم ، شبکه چهار ، یکشنبه شبها ساعت 30/9 برنامه سینمای ماوراء را پخش می کند که هر بار یک فیلم سینمائی به همراه تحلیل آن به نمایش گذاشته می شود . فیلمها اغلب تخیلی و گاها" دلهره آور هستند . امشب هم قرار است فیلم « موهبت الهی»  محصول 2004 و با بازی رابرت دنیرو را نمایش دهد که  موضوعی فانتزی و دلهره آور دارد