چهارشنبه 28 تیر‌ماه سال 1385

زیدان پس از آن ضربه سر تماشائی در بازی فینال در یک مصاحبه تلویزیونی از انجام این حرکت خود که موجب بد آموزی بوده عذر خواهی کرد و گفت بخاطر اینکه ماتراتزی به او فحش خواهر مادر داده به این عمل دست زده است.

اما سران داخلی ما هنوز ول کن این موضوع نیستند و همانند بازجوها بر سر حرف خود هستند که او با غیرت مسلمانی خود از آبروی آنها دفاع کرده است .

بیانیه مفتضحانه رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس !! در تایید این اقدام نشانی از همین بی تدبیری آقایان است که ندانسته خود را قاطی همه کاری می کنند. با همه این حرفها امام جمعه راور کرمان هم جو گیر شده و پای ولایت را هم وسط کشیده و گفته "ضربه سر زین الدین زیدان به قلب آن فوتبالیست خائن ایتالیایی، دفاع از حیثیت امام علی و فاطمه زهرا و دفاع از شیعه علوی و اسلام ناب محمدی بود. زین الدین زیدان قهرمان دفاع ملی از امامت و ولایت علی و زهرا است " که با تکبیر مردم مورد تایید قرار گرفته است.

حاج آقا کافی در یکی از سخنرانی هایش به مطلبی اشاره می کند  که روزی بالای منبر وقتی از مصیبت کربلا می گفتم به اینجا رسیدم که یکی از یاران امام حسین با شمشیر سینه " ارقش بن زید " از سپاه یزید را شکافت و خون فوران زد و از اسب به زیر افتاد ، شنیدم یه خانم با صدای بلند فریاد زد ننه برات بمیرم ارقش جان !!!

بقول آقا وحید ، در یکی از کامنتها گفته بود اینان گوئی برای یه مشت گوسفند حرف می زنند و تحلیل ارائه می دهند. اما باور کنیم بعضی همین گونه هستند و کاری ندارند که طرف چی می گوید .