X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
شنبه 25 خرداد‌ماه سال 1387

تو پمپ بنزین اول جاده نیاسر صف طولانی خوروها  کشیده شده بود. حرکت به کندی صورت می گرفت. جاده ورودی هم پر از چاله چوله بود که چندین ساله همین طوری رها شده است. تمام اینها در حالی است که این منطقه بعنوان یک جاذبه توریستی در این ایام بازدید کنندگان فراوانی برای گل و گلاب دارد.

فقط یکی از پمپها کار می کرد و شلنگ بقیه به گردنشان آویزان شده بود. راننده لندرور باک بنزینش را پر کرد شروع به پر کردن دو تا گالن عقب ماشینش شد. یکی از همراهان اعتراض کرد . سراغ رئیس جایگاه رفت . همزمان راننده کناری پمپ هم که جوانی بود لب به اعتراض گشود یه دفعه هم چیز بهم ریخت چوب و چماق بود که طرفین بر سر هم دیگر رها می کردند. کمی بعد پلیس وارد معرکه شد ابتدا بهش علت را که ناهماهنگی و عدم سرویس بقیه پمپها بود را مردم بهش گوشزد کردند. به دفتر مسئول جایگاه رفت.ن نیم ساعتی آنجا بود. وقتی اومد بیرون گفت : این آدم عوضیه !! حرف حالیش نمیشه. شوما با این یه پمپ سر کنید کارش نمیشه کرد.

به همین راحتی پلیس اعمال قانون کرد و همه چیز به خیر و خوبی تمام شد.

**********

فوتبال دیشب هلند و فرانسه یکی از زیباترین مسابقاتی بود که تو این دوره دیدم البته هلند و ایتالیا هم قشنگ بود اما هنرنمائی هلندی ها عالی بود . چهار گل که هر کدام دیدنی تر از دیگری بود. مشغول خاطره نویسی بودم و زیاد توجهی به بازی نداشتم . تو این بی برقی تلویزین واسه خودش روشن بود اما گزارش جذاب فردوسی پور بر عکس گزارشگری خیابانی باعث شد توجهم بیشتر به مسابقه باشد طوری که  در نیمه دوم  تمام و کمال بازی را دیدم. کیفیت فیلمبرداری و نمایش جزئیات مسابقات از نکات بارز این دوره از مسابقات یورو 2008 است.