X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
شنبه 12 مرداد‌ماه سال 1387

هر روز بر خوشحالی و خوشبختی مردم ایران افزوده میشود.

این سخن مانند خیلی سخنان غیر باوردیگر از این نوع از احمدی نژاد شنیده شد.آن هم در حالی که برای مردم امریکا مصاحبه می کرد.

اما به راستی این مردم خوشبخت کجا هستند؟آنها که زیر خط فقر اعلام نشده هستند یا آنها که بالای آنند؟ چرا حالا که مفسدان اقتصادی را با قول وقرارهای قبلی معرفی نکردند مردم خوشبخت را معرفی نمی کنند. تا مانند چهره های ماندگار و یا قهرمانان برتر شناسانده شوند.

گویا آنها که فرم در یافت یارانه را پر کرده و قرار است از فردا آن را ثبت کامپیوتری کنند و شماره حساب بانکی خود را دریافت نمایند از جمله این مردم خوشبخت هستند.

شاید آنها که در شبانه روز کمتر از 5 ساعت قطعی برق دارند جزو مردم خوشبخت هستند و یا آنها که دیگر برنج ایرانی کیلوئی 5 هزارتومان بدستشان نمی رسد و برنج قد کشیده هندی با عطر مهاراجه را می پسندند از خیل این مردم اند.

براستی مردمی که در سرمای کشنده زمستان بعلت نداشتن گاز لرزیدند و در تابستان از گرمای بسیار بعلت بی برقی بی تاب شدند و برای یه باک بنزین ساعتها در صفها ایستادند و برای گرفتن فرم اقتصادی خانواده (همانند دفترچه های بسیج اقتصادی زمان جنگ) از سرو کول هم بالا رفتند خوشبخت ترین افراد هستند و وقتی بدانند که این روند همچنان به شکلی فجیع تر ادامه خواهد داشت می بایست از اینکه امروزشان بهتر از فرداست خوشحال باشند.